Lot 151
Neznámý Autor KRAJINA

1985
olej, sololit
55,5 x 49 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Syrový 85

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   21 EUR

Dosažená cena
500 CZK
   |   21 EUR

Krajina od dnes již nezámého autora, malíř pracoval s moderní tvarovou deformací.