Lot 277
VÁZA SE SLONY

Kolem 1920
Zlacené sklo
12,5 cm (v)

Vyvolávací cena
1 500 CZK
   |   65 EUR

Dosažená cena
8 000 CZK
   |   348 EUR

Atypická skleněná váza z produkce Moser, design Rudolf Wels, dekor oroplastika s motivem slonů. Značeno zespodu.