Lot 201
ODKLÁDACÍ STOLEK Z OBDOBÍ NAPOLEONA III.

Kolem 1855
černěné dřevo, želvovina, mosaz, sklo, zlacený bronz, boulle
73 x 63 x 44 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   174 EUR

Dosažená cena
7 500 CZK
   |   326 EUR

Elegantní odkládací šicí stolek z období vlády Napoleona III. je zhotoven technikou boulle. Horní deska s bohatým ornamentálním zdobením je odklopitelné. Dobrý stav. Určeno k restaurování.