Lot 93
Jozef Kučera MAPA CHEBSKA

18. století
Tuš, akvarel, papír, plátno
63,5 x 83,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Ioseph Kutczera"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   43 EUR

Dosažená cena
27 000 CZK
   |   1 174 EUR

Ručně kreslená a kolorovaná mapa Chebska s legendou na drapérii drženou andělem a německým popisem mapy v kartuši s volutami.