Lot 51
Oskar Seifarth (1884 - ????) LETNÍ ODPOLEDNE

1. polovina 20. století
Olej, plátno
80 x 100 cm (v x š)
Vlevo dole "G. Seifarth"

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   174 EUR

Oskar Seifarth byl malíř a ilustrátor. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u profesora Karla Vítězslava Maška v letech 1903-1911. Vytvářel lyrické idealizované krajiny a figurální kompozice.