Lot 53
Alois Fišárek (1906 - 1980) KRAJINA Z TURNOVSKA

30. léta 20. století
Olej, plátno
65,5 x 92,5 cm (v x š)
Vpravo dole "A Fišárek"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   217 EUR

Dosažená cena
5 000 CZK
   |   217 EUR

Alois Fišárek byl český akademický malíř, výtvarný pedagog a žák krajinářské speciálky Otakara Nejedlého. Zaměřoval se především na krajinu a zátiší a v jeho dílech je patrný uvolněný štětcový přednes.