Lot 81
Vojtěch Sedláček (1892 - 1973) KRAJINA

1970
Olej, plátno, karton
Ve výřezu 14 x 20 cm (v x š)
Vpravo dole "Vojta S"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   87 EUR

Dosažená cena
11 000 CZK
   |   478 EUR

Vojtěch Sedláček byl český ilustrátor, grafik a malíř zejména krajiny východních Čech. Krajina je na zadní straně opatřena věnováním.