Lot 242
BOHYNĚ LÁSKY A ŠTĚSTÍ

Přelom 19. a 20. století
Slonovina, dřevo
18 cm (v)
Zespodu "Masahiro 正廣"

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   130 EUR

Dosažená cena
22 000 CZK
   |   957 EUR

Slonovinová dekorativní plastika okimono sign.Masahiro 正廣 ve formě bohyně lásky a štěstí Benzaiten držící loutnu biwa na vlnách, Japonsko, období Meidži (1868 - 1912).