Lot 71
Neznámý Autor SNOPY NA POLI

50. léta 20. století
Olej, plátno
Ve výřezu 30 x 39,5 cm (v x š)
Zezadu nečitelně

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   41 EUR

Dosažená cena
1 000 CZK
   |   41 EUR

Krajinná kompozice se snopy a cestou k vesnici s naznačenou figurální stafáží během letního dne.