Lot 242
PORCELÁN S KARETNÍMI BARVAMI

1. polovina 20. století
Porcelán
17 cm (v)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   41 EUR

Dosažená cena
1 000 CZK
   |   41 EUR

Sada čajového porcelánu s konvičkou, mléčenkou, cukřenkou, držákem na ubrousky a pěti šálky s podšálky, značeno Czechoslovakia. Průměr šálku 10 cm, výška konvičky bez ouška 17 cm.