5 000 CZK
| 204 EUR
Lot 238
OBRAZOVÉ HODINY
2. polovina 19. století
Olej, měď, hodiny
78 x 76 cm (v x š)
Vpravo dole "Ignatz Berger"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
23 000 CZK
| 939 EUR
| 939 EUR
Ignatz Berger byl synovcem malíře Antona Bergera, u nějž se i vyučil. Pobýval ve Vídni, kde studoval obrazy v galeriích a zdokonaloval svůj styl. V tématické rovině převažují církevní náměty.