Lot 72
Jakub Schikaneder (1855 - 1924) (připsáno) NA LEDĚ - STUDIE

Olej, plátno
21 x 27 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   82 EUR

Dosažená cena
28 000 CZK
   |   1 143 EUR

Studie muže na ledě, pravděpodobně při nácviku bruslení. Autor vyniká jak svižným rukopisem, tak příklonem k sociální tématice a decentnímu tmavšímu koloritu.