Lot 76
Paul Ecke (1869 - 1950) KYTICE VE VÁZE

1. polovina 20. století
Olej, karton
79 x 61 cm (v x š)
Vpravo dole "P. Ecke"

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   163 EUR

Dosažená cena
5 000 CZK
   |   204 EUR

Opulentní kytice různých jarních a letních květin v kombinaci s malovanou vázou. Staromistrovský styl odpovídá většinové tvorbě autora.