Lot 181
INTARZOVANÁ LIDOVÁ TRUHLA

1. polovina 19. století
dub, javor, černěná hruška, kování
62 x 106 x 65 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   82 EUR

Dosažená cena
15 000 CZK
   |   612 EUR

Typ takzvané "holubičí truhly" v barokním tvarosloví s bohatou intarzií s ptactvem. Dole uzamykatelný šuplík. Kovaná madla po stranách. Dobrý původní stav.