3 000 CZK
| 122 EUR
Lot 14
DÍVKA S RŮŽEMI
1878
Olej, plátno, karton
78 x 62 cm (v x š)
Dole uprostřed nečitelně
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 184 EUR
| 184 EUR
Portrét dívky s kyticí a vějířem, s rusými vlasy ve francouzském copu a honosnými žlutými šaty. Typika tváře je hladká a ušlechtilá a akcentují ji květinové doplňky a perlový náhrdelník.