Lot 83
O. Farský DENNÍ SNĚNÍ

1881
Olej, plátno
60,5 x 49 cm (v x š)
Vlevo dole "O. Farský 81"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   82 EUR

Dosažená cena
5 000 CZK
   |   204 EUR

Půvabná žánrová malba od dnes již pozapomenutého autora s motivem sedícího muže v zajetí snů či vzpomínek.