2 000 CZK
| 82 EUR
Lot 199
BUREAU Z OBDOBÍ NAPOLEONA III.
Kolem 1860
palisandr, růžové dřevo, javor, mosaz, zlacený bronz, látka
91 x 77 x 42 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
15 000 CZK
| 612 EUR
| 612 EUR
Působivé, bohatě intarzované bureau pochází z doby vlády Napoleona III. ve Francii. Spolu s florálním motivy i intarzované poletující ptactvo. Na vršku mosazná ohrádka. Uvnitř s otevíracími dvířky. Kompletně restaurováno. Výborný stav.