1 000 CZK
| 41 EUR
Lot 257
SKLENICE BIEDERMEIER
Kolem 1840
Rubínové sklo, zlacení
11,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 184 EUR
| 184 EUR
Dvě sklenice z první poloviny 19. století, brus do fazet, florální dekor, malba zlatem, otřeno používáním.