Lot 17
Neznámý Autor ANDĚL S DÍTĚTEM

19. století
Podmalba na skle
Ve výřezu 27 x 17 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Dosažená cena
3 500 CZK
   |   143 EUR

Podmalba na skle s motivem anděla s dítetem nesoucím květinu.