500 CZK
| 20 EUR
Lot 17
ANDĚL S DÍTĚTEM
19. století
Podmalba na skle
Ve výřezu 27 x 17 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 143 EUR
| 143 EUR
Podmalba na skle s motivem anděla s dítetem nesoucím květinu.