Lot 137
Stanislav Feikl (1883 - 1933) ŽIDOVSKÁ RADNICE

1. třetina 20. století
Olej, karton
69,5 x 49,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Feikl S"

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Dosažená cena
16 000 CZK
   |   640 EUR

Stanislav Feikl byl český akademický malíř a portrétista. Studoval u Vratislava Nechleby, jeho styl však výrazně ovlivnil Antonín Slavíček.