Lot 236
ŠACHOVÝ SET

1. polovina 20. století
Slonovina, ebenové dřevo
8,5 cm (v)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
11 000 CZK
   |   440 EUR

Mimořádně precizně zpracované kompletní šachové figurky ze slonoviny a ebenu. Dobrý stav, drobná poškození na některých figurkách. Rozměr dle nejvyšší figurky.