3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 181
IKONA HOSTINY ABRAHÁMOVY
19. století
Olej, dřevo, zlacení
31 x 26 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
11 000 CZK
| 440 EUR
| 440 EUR
Ikona v tradičním pojetí - Abrahám se Sárou, kterým se zjevuje svatá trojice v podobě tří andělů. Dílo pochází z české sbírky 20. let 20. století.