Lot 112
Neznámý Autor HONÁK S KOŇMI

1. polovina 20. století
Olej, plátno
71 x 100 cm (v x š)
Vlevo dole nečitelně "Z..."

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
12 000 CZK
   |   480 EUR

Dynamická malba honáka s bičem a širokým kloboukem ženoucího koně přes val na otevřené pláni.