Lot 82
Jaroslav Váchal (1896 - ????) MOTIV Z PRÁŠIL

1. polovina 20. století
Akvarel, karton
41 x 50 cm (v x š)
Vpravo dole "J Váchal"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
21 000 CZK
   |   840 EUR

Jaroslav Váchal tvořil převážně krajiny a zátiší a byl bratrancem o mnoho známějšího malíře, grafika a spisovatele Josefa Váchala. Rovněž se věnoval ilustracím a karikaturám.