2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 147
STUDIE TERÉNU
1954
Olej, plátno
59 x 91 cm (v x š)
Vpravo dole "Dlouhý 54"
Vyvolávací cena
Václav Dlouhý patřil mezi české krajináře 2. poloviny 20. století, studoval na AVU. Předložená práce pochází z Brandýsa nad Labem.