1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 82
SOUBOR TŘÍ KRAJIN
1. polovina 20. století
Olej, plátno, dřevo
Jedna z krajin vlevo dole "Holý"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 500 CZK
| 60 EUR
| 60 EUR
Soubor tří krajin v obdélníkovém decentním formátu. Různé techniky, různí autoři. Rozměry: 24,5 x 39,5 cm, 15,5 x 32 cm, 17,5 x 34,5 cm.