1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 305
SOUBOR PORCELÁNU S KVĚTY
1. polovina 20. století
Malovaný a zlacený porcelán
23,5 cm (v), Průměr 39 cm
Vyvolávací cena
Soubor oválného talíře a vázičky v barvě slonové kosti s modrými květy.