2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 294
SOŠKA DÍVKY
1. polovina 20. století
Malovaný porcelán
13 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
Soška dívky se zelím v lidových šatech se zástěrou. Malba Elena Danko, manufaktura Lomonosov, značeno LFZ 31.