500 CZK
| 20 EUR
Lot 308
PORTRÉT
1. polovina 20. století
Patinovaná litina
Průměr 25 cm
Nesignováno
Vyvolávací cena
Reliéf s mužskou bustou v kruhovém medailonu s florální obrubou.