4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 37
PÁROVÉ ŽIDLE A TABURETY Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
19. století
třešeň, černěná hruška
Vyvolávací cena
Dosažená cena
10 000 CZK
| 400 EUR
| 400 EUR
Elegantní srdcový design dvou třešňových židlí s černým čučkem a taburety s trnoží. Restaurováno. Nově čalouněno. Rozměry: židle 94 x 46 x 52 a taburety 50 x 38.