3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 300
PÁROVÉ PORCELÁNOVÉ SVÍCNY
19. století
Zlacený porcelán
45 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 180 EUR
| 180 EUR
Zlacené čtyřplamenné porcelánové svícny, rozkládací, značka: Schierholz Porzellanmanufaktur.