Lot 219
Jaroslav Kotas (1909 - 1981) MOTIV ZE SÁZAVY

1. polovina 20. století
Olej, sololit
38 x 49 cm (v x š)
Vpravo dole "Jar. Kotas"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
1 500 CZK
   |   60 EUR

Jaroslav Kotas maloval krajiny, portréty a zátiší. Zaměřoval se na krajiny přetvářené člověkem a místa, k nimž choval osobní vztah. Jeho díla se vyznačují svižnějším hutným rukopisem.