2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 182
JEŘÁBY
1939
Olej, plátno
73 x 100 cm (v x š)
Vpravo dole "V. Kafka 1939"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 320 EUR
| 320 EUR
Krajina po sklizni se třemi jeřáby ptačími v popředí se zralými rudými jeřabinami. Krajinný motiv vyniká hloubkou zpracování a drobnými detaily. Obrazy Viléma Kafky byly u příležitosti výstav reprodukovány ve Zlaté Praze, Českém světě a v Prager Presse.