Lot 116
Hugo Kaufmann (1844 - 1915) (připsáno) HUDEBNÍCI

Kolem 1900
Olej, plátno
27 x 21 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Malba dvou hudebníků ve zšeřelé místnosti a dívkou, která je poslouchá. Dílo je připisováno Hugo Kaufmannovi, žánrovému německému malíři, který vystudoval na Mnichovské akademii.