4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 19
HOLANDSKÁ RENESANČNÍ SKŘÍŇ
19. století
dub, mořená černěná hruška
181 x 145 x 64 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
16 000 CZK
| 640 EUR
| 640 EUR
Mistrně zpracovaný holandský kabinet na podstavě se třemi sloupy s dórskou hlavicí a vyřezávanými kanelurami. Geometrický působivý vršek tvořen intarzií z mořené černěné hrušky, v podobném stylu pak uvnitř jedna taková police. Kování s klíčem. Výborný stav.