Lot 180
Miroslav Nový (1913 - ????) DVĚ KRAJINY A PORTRÉT

1. polovina 20. století
Akvarel, kvaš, papír
Vpravo dole "M. Nový" a "A. F..."

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dvojice krajin - vesnice a Praha od M. Nového a portrét muže od neznámého autora. Rozměry: 33 x 26 cm, 15 x 13,5 cm, 31 x 24 cm.