Lot 65
Karel Javůrek (1815 - 1909) DVA MUŽSKÉ PORTRÉTY

2. polovina 19. století
Olej, plátno, papír
Ve výřezu 24,5 x 18,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
2 500 CZK
   |   100 EUR

Karel Javůrek patřil mezi velmi plodné autory, kteří se hojně věnovali historickým obdobím českých dějin. Předložené potréty pochází z jeho pozůstalosti. Velkost ve výřezu: 24,5 x 18,5 cm a 25,5 x 21 cm.