Lot 166
Jan Honsa (1876 - 1937) DŮM NA NÁVSI

1. třetina 20. století
Olej na kartonu
35 x 50 cm (v x š)
Vpravo dole "J. Honsa"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR

Jan Honsa patří ke generaci Mařákových žáků, od realistického pojetí krajiny se však posouvá směrem k impresionismu, jak dokládá i nabízené dílo.