3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 290
BUSTA DÍVKY
19. století
Carrarský mramor
44 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
20 000 CZK
| 800 EUR
| 800 EUR
Půvabná busta dívky s přivřenýma očima a splétanými vyčesanými vlasy z carrarského mramoru. Nos restaurován.