1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 223
V ZAMYŠLENÍ
20. století
Pastel, papír
47,5 x 65 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 140 EUR
| 140 EUR
Kresba dívky v tiché meditaci pod stromem s výhledem do podzimní krajiny.