1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 34
KRAJINA SE STROMY
20. století
Olej, dřevo
21 x 29 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
38 000 CZK
| 1 520 EUR
| 1 520 EUR
Menší formát krajiny se stromy od J.Mařáka. Přiložen posudek od PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové.