Lot 217
Neznámý Autor DOŠKOVÉ CHALOUPKY

20. století
Olej, plátno
30,5 x 40 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Přejít k aukci

Malba tradičních staveb s doškovými střechami a oplocenými zahrádkami.