Lot 196
S.G. Maran (1886 - 1983) DALIBORKA

20. století
Olej, sololit
50 x 64,5 cm (v x š)
Vpravo dole "S.G. Maran"

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Dosažená cena
500 CZK
   |   20 EUR

Dle Tomanova slovníku se S.G. Maran zaměřoval především na motivy Prahy, nejinak tomu bylo při vytvoření tohoto díla.