270 CZK
| 10 EUR
Lot 239
DVA ANDĚLÉ SE ZLATÝMI KŘÍDLY
19. století
Dřevo, polychromie, zlaceno
13 x 20 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 240 CZK
| 120 EUR
| 120 EUR
Pár letících polychromovaných andělů se zlacenými křídly.