Lot 65
PORTRÉTY TŘÍ DAM

19. století
Olej, slonovina, mosaz
Ve výřezu 6,5 x 5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
270 CZK
   |   10 EUR

Dosažená cena
5 940 CZK
   |   220 EUR

Soubor tří portrétů dam na slonovině. Jeden exemplář signováno "Derval", vzadu přípisy "Eliesabeth" a "Duchesse Angeuleme".