270 CZK
| 10 EUR
Lot 217
PORTRÉT STARÉHO MUŽE
19. století
Olej, plátno
59 x 52 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
540 CZK
| 20 EUR
| 20 EUR
Tmavší portrét starého muže s plnovousem.