Lot 245
Ota Bubeníček (1871 - 1962) KRAJINA S CHALUPAMI

Olej, plátno
28 x 35,5 cm (v x š)
Vpravo dole

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
9 720 CZK
   |   360 EUR

Decentní krajinný výjev Oty Bubeníčka s motivem českého venkova.