Lot 97
41 KUSŮ SKLENIC MOSER

1. polovina 20. století
Broušené sklo
20 cm (v)
Značeno zespodu "Moser"

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
22 680 CZK
   |   840 EUR

Impozantní sada 41 kusů broušeného skla Moser obsahuje 6ks nízkých sklenic na vodu, 6ks misek na šampaňské, 6ks panák na tvrdý alkohol, 5ks sklenic na koňak či portské, 6ks sklenic na víno, 6ks vysokých sklenic na vodu, 6ks vysokých koktejlových sklenic ve tvaru tulipánu.