Lot 162
Bohumír Číla (1885 - 1973) ZÁTIŠÍ S ČEPÁKY

1959
olej, karton
53,5 x 72 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Číla Boh. 1959

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Zátiší s několika druhy malovaných lidových džbánků z portfolia Bohumíra Číly, který se malování folklóru intenzivně věnoval.