Lot 171
K. Kopecký ZÁTIŠÍ S JABLKY A HRUŠKAMI

1943
olej, karton
Ve výřezu 24,5 x 33,5 cm (v x š)
sign. vpravo dole: K. Kopecký 1943

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   21 EUR

Komorní zátiší se zahradním ovocem v tlumených přesvědčivých barvách od již pozapomenutého autora.